fitnes

img

Zachęcić klientów do zakupu może nie tylko wysoka jakość, ale też przystępny stosunek tej jakości do ceny. 109zł to moim zdaniem zdecydowanie za dużo, jak na markę, która nie jest obecnie rozpoznawana w Polsce i dopiero wchodzi na rynek. Nie sposób jednak nie wspomnieć cenie, jaką proponuje producent za opakowanie wadze 1kg.

Tak jakoś wyszło, że jedyny minus Endurox'a, jaki znalazłem, opisuję na końcu. Kto miał kiedyś podobne trudności - może warto spróbować Endurox'a. Po Endurox'ie nic mi nie dolegało, ani tuż po wypiciu, ani za kilka godzin, ani na drugi dzień.

Pije się go z przyjemnością, nie jest to może cytrynowy soczek, ale napój nie jest przesłodzony, ani zbyt kwaśny. Endurox'a mieszałem w zwykłym bidonie, po zalaniu wodą i kilku wstrząśnięciach mogłem pić jednolity płyn przyjemnej konsystencji, bez nierozpuszczonych kawałków na dnie. Pomimo mieszania w specjalnych szejkerach grudki i nierozpuszczone, przyklejone do ścianek opakowania pozostałości to był standard.

Bez względu na kraj pochodzenia rozpuszczalność odżywek często pozostawiała wiele do życzenia. Podczas moich wcześniejszych przygód ze sportami siłowymi miałem okazję próbować odżywek różnych producentów, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Kto lubi mleczne koktajle, może pokusić się zastąpienie wody właśnie mlekiem, co dodaje nutki delikatności i napój staje się bardziej kremowy, by nie tylko regenerować, ale i pieścić podniebienie.

Żołądek zwykle lepiej toleruje posiłki w płynnej postaci. Dzięki temu spożywając napój dostarczamy po wysiłku nie tylko kalorie, ale uzupełniamy też powstałe w trakcie wysiłku braki w nawodnieniu. Postępując według wskazówek na etykiecie, powinniśmy 2 miarki proszku rozpuścić w około półtorej szklanki wody.

Wewnątrz znajduje się też miarkę ułatwiającą odmierzanie porcji, co trzeba uznać za plus, bo do nie wszystkich odżywek producenci dołączają takie udogodnienia. Po otwarciu w środku znajdziemy jednolity proszek (w moim przypadku koloru żółtego) delikatnie wyczuwalnym zapachu (u mnie cytrynowy). W przypadku odżywek to istotne, ochrona przed kontaktem z powietrzem i wilgocią pozwala zachować ich właściwości, nie tyle energetyczne, co smakowe.

Pudełko jest wielkości bardzo dużego słoika z kawą, a zawartość chroni szczelnie zakręcane wieko. Na razie musiała mi wystarczyć naklejka informacyjna w ojczystym języku. Duża część osób w naszym kraju zna angielski, ale miejmy nadzieję, że w przyszłości producent zadba polski tekst na etykiecie.

Bez fajerwerków, jakie spotykamy przeważnie na produktach tego typu. Taka ilość wystarcza na 14 porcji napoju, co przy standardowym używaniu daje nam około 1 miesiąc stosowania. Do moich rąk trafiło opakowanie Endurox R4 wadze ok. 1kg.

I w tym kontekście testowany produkt będę oceniał, a wypada on bardzo dobrze. Co do kolejnych „ekstra składników” to wspomnieć można zawartości witamin E i C. Witaminy te w Endurox'ie są, nie jest to jednak preparat witaminowy, a napój regeneracyjny. Najbardziej popularnym rodzajem białka stosowanym w podobnych produktach jest izobat białka serwatkowego, dodatek protein soi może być jedynie chwytem, jakoby proponowany towar zawierał dodatkowe ekstra składniki.

Białko pochodzi zarówno z serwatki, jak i z izolatu sojowego. Endurox zawiera węglowodany różnym czasie wchłaniania, co pozwala dostarczać energię w sposób ciągły i stały, bez wahań i gwałtownych wyrzutów insuliny. Nie ma w tym jednak nic odkrywczego, producent chwali to jako jedną z głównych zalet produktu.

  • A male has become policed arrest at distrust regarding killing A male has become policed arrest at distrust regarding killing
  • Law enforcement officials tell these Law enforcement officials tell these
  • Optymalizacja SEO Optymalizacja SEO
  • SNIP gauges contextual quotation impression SNIP gauges contextual quotation impression
  • Pozycjonowanie stron Pozycjonowanie stron
Top