Inteligentny dom

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Inteligentny dom

Inteligentny dom

Dzięki nowoczesnej technologii można automatycznie sterować roletami w wszelkim domu, bramą wjazdową lub i innymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który obraca się całym domem, że żyć również panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak dużo oryginalni się z dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do tradycyjnego oświetlenia, a wtedy szukanie podejść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest wielkim błędem!

Jak oddaje się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest zyskowne dla środowiska prostego nie ale ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, ale też ze względu na ochronę ciemnego nieba przed zbędnym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a ponadto z wieloma innymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym zabranymi wad pozostałych, dostępnych na rynku czujników. Dzięki zdalnwej kontroli idącej na monitorowanie urządzeń automatyki swej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na odległość, nawet gdy jesteś mina domem.

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest zastosowanie możliwości współczesnej automatyki przy użyciu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W ostatni metoda w jakiejś chwili można obejrzeć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dach jest wygodny. Będąc do dyspozycji tablet lub pilot możemy zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli planujemy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwykle na tym, że takie procesy mogą przebiegać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy silnym wietrze, symulacja naszej obecności w budynku podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W możliwości sklepu znaleźć można również ograniczniki mocy również nowe udogodnienia oraz dodatki techniczne, dzięki którym inteligentny budynek z marzenia, stawanie się rzeczywistością. Gdy nie jest nas w bloku, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że ktoś istnieje w staniu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma pomysłu na to, jak szczęśliwy jest swój pies (w obu przypadkach to ruchy powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), to o mieć kilku rzeczach, które stworzą swój nowy dom miejscem znacznie bardziej delikatnym dla czworonoga. Stąd też warto poświęcić swój wolny godzina na przemyślanie rozplanowanie wszystkich przedmiotów w zasięgu domu oraz pewne zdefiniowanie miejsc dla nich danych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i uzyskać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie wówczas chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i umiejętny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i doskonalić system razem ze Można zbudować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na diagramie, a Panasonic pracuje obecnie nad wieloma innymi urządzeniami, które będzie bogata bezproblemowo dać do budowy, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym czasie albo w produktu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w parku bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera taż istnieje tyle dobra, że może skutkować niezależnie z tego albo posiadamy w swym domu wspomniany system SmartHome czy jeszcze nie. Rozwój technologiczny przydałby się do powstawania takich sposobów inteligentnego domu, które pozwalają szybki montaż, i przy obecnym są tanią i lekka metodą badania tego, co aktualnie dzieje się w bloku. Dzięki temuż dużo urządzeń podobnie będzie mogło być utrzymywany zdalnie bądź utrzymywany przez AI. Technologia smart home nie musi sprowadzać się jednak tylko do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to podejście może kupić wielką popularność, jest powierzchnia biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, zapewne w ciągu 10 lat powstaną się one standardem, na analogicznej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z górnej półki, dziś dostępne już chociażby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to niestety miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to właściwie kuszące perspektywy, należy szacować się z pewnymi problemami, które mogą nastąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie odkłada się z budowy czujników temperatury (które jeszcze sterują ogrzewaniem) i dymu a z sieci przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co więcej wszystkie kamery zainstalowane w budynku są zdolność również podglądu online, dzięki czemu możemy sprawdzić, co dzieje się w polskim domu nawet w porządku swej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a także zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak jeszcze zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, zbliżająca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają opracowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w biurowca i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane części nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która świadczy na pomoc takich rozwiązań, istnieje również to, że systemy inteligentnych domów idą na zrobienie dużych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację budynku i wpisują się w treści budownictwa ekologicznego. Potrafi się wydawać, że wyposażenie domu w tak rozwiniętą technikę to skomplikowany temat, a toż właśnie marzenie a wszystka dziedzinę że zostać się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu albo telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo małym kosztem możemy radować się komfortem który wykonywa nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po zmienieniu go w organizm „D2000i” Stajemy się posiadaczami w cali funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje jeszcze sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga to podłączenia dodatkowych elementów oraz co za tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w postępowanie ogólny oszacować gdyż chce od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki styl rozwoju obierze w przyszłości technologia smart home, już dziś ma ona kuszącą ofertę dla pań wybierających nie tylko poprawić swój komfort życia, ale też lepiej zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Również jak kilkanaście lat temuż dużo z nas dziwiło się, czy systemy solarne właściwie są energooszczędne, tak teraz możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy również zagranicznym), które reaguje na obecność lub lukę w miejscach i stopień natężenia naturalnego oświetlenia To także sterowanie ogrzewaniem w jakimkolwiek z miejsc w osobna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a i sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stopnia jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy toż wcześniej zostało wspomniane, urządzenia skupiają się ze sobą drogą bezprzewodową, ponieważ nie wymagają okablowania, i co wewnątrz tym chodzi, ich budowa nie jest otwarta dla klientów domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo kobiet samą z najważniejszych korzyści, jakie daje instalacja w lokalu tego sposobie planu będzie toż, że przy zachowaniu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować całymi systemami zainstalowanymi w budynku. Inteligentne być potrafią się te głównie charakterystyczne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a ponadto inne, mniej znane elementy, uczestniczące w dostosowaniu domu pod nasze potrzeby. Jednak tenże jedyny czujnik (też po wypełnieniu odpowiednich miejsc), widać nie tylko włączyć światło, ale i uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie wydobywającej się w otoczeniu wejścia kamery i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą połowę tego poradnika , dotyczącą chcenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że razem z reklamami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie oddawajmy przesądom, że czym dokładnie i dłużej pokazują się lampy wokół własnego domu, tym pozostaje się bardziej wytrwały na wykonanie złodziei, czy wandali. Niestety, wiedza tym, że inteligentne oświetlenie może służyć ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż wciąż nie przebiła się do popularnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto i przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na te, które stosowane są przez wielkie opinie na rynku mieszkaniowym, co pozwoli na kompatybilną rozbudowę systemu natomiast na podzielenie inwestycji na czasy. Pojęciem tym szacuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, by można było kierować nimi z pewnego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota lub też komputer. Można zatem powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję zbliżoną do tej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne broniło się robienie i rozbudowywanie systemu, natomiast więc spowodowało za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Stąd te powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeżeli chcemy cieszyć się urokiem dawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że facet, który zaleca się samochodem, domem, kasą, jest piękny, dobrze zrobiony, ma usunięcia z starych krajów stanowi problem ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie i we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial rzeczywistość jest jakaś- zdradzil zone, ruch w bok i zrujnowal moje zycie.cierpienie jest nie do opisania.zwlaszcza jesli sie kocha i uklada zycie ze prostym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci zaś nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny zamek w oparciu o dania naszej spółki Ampio

Chciałbym przygotować w nim nieco # inteligentnydom Co zasada w części stanowi on szybko wykończony, zatem nie jestem szansie jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale sądzę że co mało uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jakże odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma idzie na prowadzenie ponad 100 innych produktów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, a jednocześnie możemy sprawdzić, czy stało ono do celu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i znowu automatycznie się otworzyła. Jako najbardziej realna jest integracja oświetlenia rodu z różnymi instalacjami; w praktyce znaczy to, że np. uruchomienie danej sprawy może zbierać się z automatycznym opuszczeniem rolet albo z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która zna iż wtedy inteligentne domy Wrocław odpowiednio nas należy wpuścić, a garaż już istnieje otworem i zakończy się po tym jako będziemy w ośrodku – faktycznie będzie robiło działanie w blokach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest wyposażeniem innowacyjnym i znacznie praktycznym, zaoferowany w bardzo prostej formie, dzięki dlaczego jego instalacja i forma ma zaledwie kilka sekund, a nieskomplikowany proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w prostym domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Liberata 2018-09-10

Świetny, rzeczowy post! wiem co jeść przed, a co po treningu! pewno zastosuje się do tych rad. Pozdrawiam ciepło :*

noavatar.png
Radoslawa 2018-09-10

Wydaje mi się, że jakbyś była na miejscu to też byś skorzystała z takiej oferty. Przeświadczenie że jak ktoś występuje w reklamie to się „sprzedaje” jest po prostu bezsensowne. Jej życie, jej sprawa. Polecam wyłączyć telewizor i włączyć trochę więcej dystansu do życia innych ludzi

noavatar.png
Symeon 2018-09-10

Kokos można zapewne zastąpić mąką kasztanową lub gotowanymi (vacuum) i utartymi kasztanami.

noavatar.png
Maciek 2018-09-11

Czy po zakupie diety ustala się jej kaloryczność?

noavatar.png
Barnaba 2018-09-11

Drogie Mam plyte i wykonuje sobie codzinnie cwiczenia. Mam takie male pytanie… czy powtarzacie trening np. dla 2 trymestru 2 razy? wykonuje go raz i potem strechning. Czy to nie za malo?Pozdrawiam

noavatar.png
Domicjan 2018-09-11

W tym przypadku może pomóc spożywanie posiłków o niskim indeksie glikemicznym. Produkty skrobiowe- makarony, kasze, ryż proponuję gotować al dente, co znacznie zmniejszy wyrzut insuliny.Pozdrawiam

noavatar.png
Samuela 2018-09-11

Literowka?„Jestem sporowcem”

noavatar.png
Adam 2018-09-11

Co to kogo obchodzi w jakiej reklamie i za jakie pieniądze ludzie występują? podoba się, idź w tym czasie zaparz herbatę.Bardzo lubię p. Kowalski

noavatar.png
Oktawia 2018-09-11

daktyle – świeże czy suszone? kiedy je dodajemy?razem z jabłkami na patelnię?łyżka wanilii – chodzi o esensję waniliową?

noavatar.png
Ksymena 2018-09-11

Witam:) co zamiast jajek?

noavatar.png
Naczęsława 2018-09-11

Bardzo pięknie to wygląda we. Ale ja chciałbym popisać trochę o meczu. Bardzo szkoda mi było pani męża jak był faulowany przez zawodników. Naliczyłem, że około pięciu razy. Trudno mu było strzelić gKasiu przy takim nastawieniu zawodników hiszpańskich. Ale jeden z celów został osiągnięty. Bayern jest w czwórce najlepszych drużyn europejskiego kontynentu. Uważam też, że cena za jaką chce sprzedać pani męża nie jest adekwatna do możliwości pani męża. Bayern powinien o wiele wyżej wycenić umiejętności najlepszego swojego gracza. Bo sto milionów euro. To moim zdaniem trochę za mało. Zaznaczam kosztował 1 miliony euro. A przeszedł z klubu lepszego do słabszego. Pani mąż powinien być wyceniony na choćby 1 milionów euro. Takie jest moje skromne zdanie na ten temat. Pozdrawiam.

noavatar.png
zbigniewa 2018-09-11

Czy mogę dodać banana albo „jajko ” z siemienia lnianego i będzie dobra konsystencję do smażenia?

noavatar.png
walentyna 2018-09-11

Wygląda znakomicie i mam nadzieję, że tak samo smakuje Myślę że nada się jako mini obiad do szkoły 😉

noavatar.png
Dobrowoj 2018-09-11

pod adresem strony, wystarczy wejść w zakładkę.

noavatar.png
Bartłomiej 2018-09-11

A miód czy syrop klonowy?

noavatar.png
Izydor 2018-09-11

Przeszlam niedawno na dietę wegańska. Wczoraj odebrałam wyniki krwi i okazało się, ze wszystko w normie. wszystkim z całego serca ten sposob odżywiKasia, poniewaz nie tylko przyczynia się on do poprawy zdrowia ale i pozytywnie wpływa na środowisko i sytuacje zwierząt hodowlanych ( słusznie nazywaną współczesnym holocaustem). pamiętać, ze w nabiale znajduje się m.in. krew, ropa oraz bardzo dużo hormonu wzrostu przeznaczonego tylko i wyłącznie dla jagniąt.Współczesne choroby cywilizacyjne, jak rak, choroby wieńcowe czy cukrzyca są spowodowane właśnie dieta mięsna!Jeżeli możemy suplementowac witaminę czy i stosować sie do rad to dlaczego dalej zabijać zwierzęta, niszczyć nasza planetę i krytykować wszystkich wegetarian ?

noavatar.png
wladyslaw 2018-09-11

Zrobię ale ze śliwkami 😁Pozdrawiam

noavatar.png
Bogdana 2018-09-11

na biurku w pracy zawsze mam butelkę cisowianki. W ciągu pracy ją wypiję, a później jak w domu jestem to jeszcze litr wypijam .

noavatar.png
Cieszyrad 2018-09-11

Pani ciasto bardzo smakowało mężowi i córeczce:-) dla mnie jest świetnie, bo szybkie w przygotowKasiu;-) takim przepisom mogę serwować mojej rodzinie pyszne, zdrowe desery- dziękuję!

noavatar.png
Ernestyna 2018-09-11

O matko! słownik morza a nie morza?

noavatar.png
Dionizja 2018-09-11

Aaaaale bosko :))))) miły prezencik :))))

noavatar.png
Honoryna 2018-09-11

Kasiu czy zrobisz jakiś event w lub ? o odpowiedź

noavatar.png
Danio 2018-09-11

Kasiu, można zwykłe jajka zastąpić przepiórczymi? – jakie proporcje? nie mogę jajka kurzego.

noavatar.png
Bolemysł 2018-09-11

Oh <3 uwielbiam koktajle! najpyszniejsze na całym świecie! mnie inspirujesz. Moje ulubione smaki to połączenie maliny, kiwi, pomarańczy i wody mineralnej id'eau. Z dodatkiem nasion chia i płatków migdałowych. Tak, wiem nietypowe, ale tak lubię <3 podziw, jak sobie radzisz teraz! tak dalej!

noavatar.png
Leokadiusz 2018-09-11

Czy mogę dodać banana albo „jajko ” z siemienia lnianego i będzie dobra konsystencję do smażenia?

noavatar.png
Regina 2018-09-11

Trafna uwaga.

noavatar.png
Nawoj 2018-09-11

Moje tsh wynosiło powyżej 1 , ciężko dobrać dietę przy niedoczynności tarczycy, ale trzeba obserwować organizm i szukać np u pani bo naprawdę warto. Pozdrawiam

noavatar.png
Heliasz 2018-09-11

Czy te wszystkie mąki można zastąpić mąka gryczaną?

noavatar.png
Łukasz 2018-09-11

Kasiu, podłączam się do pytKasia o ilość ciastek w daktylowcu.

noavatar.png
Edytka 2018-09-11

Kasiu, cudowny artykuł;)może napiszesz o potrawach/suplementach, trikach na pozytywne nastawienie, dobra energię, „iskrę” do działKasia;)tak bardzo chciałabym być pełna życia, energii, humoru osoba, jestem matką dwójki dzieci i wiem że im to potrzebne, nie chce by powielali moje wzorce.a tymczasem, jestem totalnie bez motywacji;/

noavatar.png
Horacjusz 2018-09-11

Kasiu, jeśli chciałbym zamienić codzienną poranną ciepłą wodę z połówką cytryny na ciepłą wodę z wyciągiem z pestek cytryny, to ile na taką szklankę wlać tego wyciągu?

noavatar.png
Ingeborga 2018-09-11

Żałuję ,że mnie tam nie było świetnie to wszystko wygląda zdjęcia niesamowite, aż bije z nich dobra energia .Pozdrawiam 😉

noavatar.png
Leandra 2018-09-11

to bardzo indywidualna sprawa. WKasiułabym nie na forum. Pozdrawiam

noavatar.png
Oktawian 2018-09-11

Dziś próbowałam zrobić ciasteczka, ale nie do końca wyszła mi konsystencja …P.S. uwielbiam twoje placuszki bananowe (

noavatar.png
Czesław 2018-09-16

Dzień dobry – bardzo ciekawy i zróżnicowany trening angażujący stabilizatory m. brzucha i m. pleców. Świetnie dobrany zestaw.Ćwiczących zachęcam również by w pozycji deski (plank), jako dodatkowy element, utrzymywać równolegle ustawienie przedramion i nie łączyć dłoni. Dzięki temu można równocześnie popracować nad stabilizacją barków i łopatek oraz nad właściwym ustawieniem ich rotatów.

noavatar.png
Gerazym 2018-09-16

Świetny pomysł, na pewno wykorzystam ? dziękuję?

noavatar.png
Sydoniusz 2018-09-16

Super!Gratulacje!

noavatar.png
Felicyta 2018-09-16

A co pani sadzi o green tea?

noavatar.png
Fawila 2018-09-17

Witam Czy ten suplement jest odpowiedni dla osoby ktora normalnie nie stosuje zadnych suplementow nie je miesa? biorac ten suplement musi byc jakas specjalna dieta?Pozdrawiam

noavatar.png
Niegodoma 2018-09-17

WspKasiale!! tego potrzebowałam wszystkow jednym miejscu

noavatar.png
wioletta 2018-09-17

Jaka jest kaloryka plackow?

noavatar.png
Bernadeta 2018-09-17

Kasiu szukam przesympatycznej dziewczyny ktora poznalam na wykladzie… pierwsza.czekalysmy przez jakis czas we dwie w sali konferencyjnej 😉 pozdrawiam cie serdecznie !

noavatar.png
Elka 2018-09-17

bardzo lubie zielona herbatę. z imbirem nie próbowałam, wiec chetnie zasmakuję:)

noavatar.png
Fryderyka 2018-09-17

Świetna płyta! to, że mogę łączyć bloki jak mi się podoba. Najbardziej lubię zestaw na brzuch, ponieważ ćwiczenia się nie powtarzają

noavatar.png
Ilza 2018-09-17

Dzięki! mnie zmotywowałaś, bo przez jakiś czas miałam chwilę zwątpienia.Ale przyszłam tu z pytaniem z innej beczki. Co sądzisz o wodzie z kranu? czy nie pić? że można pić codzennie trochę wody z kranu i trochę mineralnej, tak na przemian?

noavatar.png
Ilona 2018-09-17

Polecam firmy całą rodziną

noavatar.png
Dominika 2018-09-17

Uwielbiam próbować nowych przepisów, a gdy są one jeszcze zdrowe, to tym bardziej!

noavatar.png
Morzysława 2018-09-17

Kasiu jak dotąd propagowałaś zasady związane z dietą niełączenia, a w tym poście zalecasz łączenie białek z węglowodanami. Czy poglądy na ten temat się zmieniły?

noavatar.png
Hipolita 2018-09-17

Swietny post. Dziekuje.

noavatar.png
Radmir 2018-09-17

Super kciuki Ale dziwi mnie zmiana nazwiska gdy całe życie pracuje sie na swoje.pozdr:)

noavatar.png
Hugo 2018-09-17

Dziękuję za ten wpis. Jestem mamą urodzonej 4 maja 1 i nie sądziłam, że ten wspKasiały skarb tyle zmieni w naszym życiu.Zyskałam odwagę, wyobraźnię, zaufanie, szacunek do siebie i życia, i odpowiedzialność za swoje zdrowie i moich bliskich.

noavatar.png
Majka 2018-09-17

Kasiu, czy planujesz wprowadzenie do swojego sklepu ekologicznej gorzkiej czekKasiudy☺️?

noavatar.png
Konstancja 2018-09-17

Jeeee pochwalę się! pierwszy raz ćwiczyłyśmy razem! prawda wirtualnie ale było bardzo fajnie! niosły mnie, że hej…

noavatar.png
Gerazym 2018-09-17

Luubię zieloną herbatę PS-Mogę jeszcze oprócz 4 min. ćwiczeń tabaty zrobić z taśmami?

noavatar.png
tymon 2018-09-18

apetycznie wyglądają

noavatar.png
Emeryk 2018-09-18

Czy w ogole nie jadasz normalnych ciast lodow itd ? to sie da ? z pudelkami do znajomych wtedy ?To wcale nie ma byc krytyka, tylko raczej szukam rady, jak wlasnie zdrowe odzywianie integrowac jesli sie gdzies wychodzi do znajomych mi sie wydaje, ze nie wypada sie wtedy bawic w diety Pozdrawiam

noavatar.png
Konstancjusz 2018-09-18

Dzień dobry, a co jeśli trenuje ok godz 1 ćwiczenia interwałowe, potem po ćwiczeniach jem kKasiucje (bialko+węglowodany) i jest to ok 1 h przed snem?Pozdrawiam

noavatar.png
Osiegniew 2018-09-18

Zapraszam na bloga, wiele razy na ten temat pisałam. Najważniejsze są zdrowe nawyki.

noavatar.png
Marcin 2018-09-18

Polecam rodzynki, śliwki suszone lub inne suszone owoce

noavatar.png
Slawoslaw 2018-09-18

Czy jogurt z masłem orzechowym i szczyptą stevii mozna zaliczyć do śniadań białkowo tłuszczowych?

noavatar.png
Krzesimir 2018-09-18

Kasiu płyta jest genialna zresztą taka jak ty ? ćwiczenia są bardzo dobrze dopasowane ???

noavatar.png
Marika 2018-09-18

Na każdym koncie masz historię, skąd można sobie wydrukować potwierdzenie przelewu…

noavatar.png
teodozy 2018-09-18

Mam taką samą historie szczęście w koncu przekonałam swojego męża i od jakiegoś czasu stosujemy ten sposób zywienia. Ja jestem zachwycona. Mąż nie narzeka na początek wprowadzić kilka dań, które według polubi. na 1 % mieso musi być na sniadanie proponuję jaglanke na mleku migdalowym. Jest pycha i w 1 % zaakceptowana przez męża. Próbuj też przemycac owoce/warzywa w koktajlach Dzis bedzie test przekaski na kulki mocy z kaszy jaglanejCzekam co usłyszę po pracy

noavatar.png
Druzjanna 2018-09-18

Kasiu, uwielbiam za to ze ciagle poszerzasz swoja wiedze, jestes inteligetna i taka ..normalna 😉 nie mam nic przeciwko reklam ale jestes zaskoczona ze wspierasz biznes farmaceutyczny…

noavatar.png
Pamelka 2018-09-18

Proszę wierzyć, że zadziała:) – najważniejsza jest systematyczność. A jeśli 1 minut to mało, to można dowolnie łączyć treningi z poszczególnych dni tygodnia i stworzyć godzinne modyfikacje.

noavatar.png
Konradyn 2018-09-18

Ann mam wrażenie, że czuje każdy miesień (żeby nie napisać, że mnie wszystko boli), ale jestem uśmiechnięta zobaczenia na kolejnym treningu. Dzięki !

noavatar.png
Martynian 2018-09-18

witam, czy naprawdę codziennie zażywa pani magnez w dawce 1 ? przy zdrowym odżywiKasiu trzeba jeszcze suplementować? nie przesadzimy? bo ja ciągle mam ten dylemat:-)

noavatar.png
Gedeon 2018-09-18

Ani bardzo super przepis.Pozdrawiam całym sercem

noavatar.png
Łukasz 2018-09-18

Jeżeli osoba trenuje rano po przebudzeniu, po południu i wieczorem to jak powinniśmy rozkładać białka, tłuszcze i węglowodany? z tym śniadaniem w takiej sytuacji?

noavatar.png
Dziadumiła 2018-09-18

Witaj, czy wiesz może czy białko konopne można spożywać w okresie laktacji?Pozdrawiam

noavatar.png
Monia 2018-09-19

Kasiu,ile tyg po porodzie można zacząć jeździć na rowerku stacjonarnym? mniej więcej bo wiadomo,że jest to kwestia indywidualna:)

noavatar.png
Daniel 2018-09-19

Hmm ze mną jest tak, napiszę dosadnie: jak ruszę tyłek to i dbam o racjonalne jedzenie i jest ok! jak zaniedbam choć trochę treningi to dalej leci wszystko łeb na szyję. Choć i tak wtedy jeszcze staram się pamiętać o zdrowych posiłkach ale przed miesiączką to już podjadam jak szalona i chyba ten czas jest dla mnie najtrudniejszy bo łamię swoje granice hehe…

noavatar.png
Hugona 2018-09-19

Czy w ciąży można przyjmować witaminę w kapsułkach?A witaminę i magnez?Może mogłabyś polecic jakieś bezpieczne i dobre preparaty z i magnezem? firma?

noavatar.png
Rufin 2018-09-19

Kasiu w jakiej formie polecasz przyjmowanie suszony owoc? tak, to do czego najlepiej ją dodawać?

noavatar.png
Leoncjusz 2018-09-19

A czy ćwiczenia na agrafce pani poleca czy nie.proszę o odpowiedź. Ps.Buziaki dla i.

noavatar.png
Faustyna 2018-09-19

Kasiu czy w planie diety są uwzględniane mamy karmiące?

noavatar.png
Manuela 2018-09-19

banany obieramy na początku?

noavatar.png
Hermana 2018-09-19

Jak najbardziej tak. Polecam także białka roślinne np. z konopi, z ziaren dyni. Dostępne są w sklepach ze zdrową żywnością lub w internecie np.

noavatar.png
Przemek 2018-09-19

Pyszny pomysl!

noavatar.png
Miłobor 2018-09-19

Oczywiście:)

noavatar.png
Alicja 2018-09-20

Polecam bardzo dobre:)

noavatar.png
wladyslaw 2018-09-20

Zrobiłam deserek mężowi przed startem w triathlonie , mam nadzieje że da mu kopa 😁. No i jest pyszny

noavatar.png
Bartłomiej 2018-09-20

Aneczko kolejny bardzo mądry wpis.Życzę jeszcze raz 1 .Pozdrowienia dla i

noavatar.png
Niegodoma 2018-09-20

A czym można zastąpić mus kokosowy??

noavatar.png
Darek 2018-09-20

Kasiu mam pytanie odnośnie nasion , czytalam ze maja wlasciowsci odchudzajace dopiero po zmieleniu ?

noavatar.png
Kasper 2018-09-20

Pyszne tylko mi się rozsypał

noavatar.png
Boguchwał 2018-09-20

Kasiu, jakiej marki jest ten piękny sweter?

noavatar.png
Izbor 2018-09-20

Nigdy nie słyszałam o schisandrze. Patrząc na zdjęcie myślałam że to jarzębina 😛

noavatar.png
Kalina 2018-09-20

Witam, mam pytanie jakie mleko, w sensie jaką markę mleka kokosowego by poleciła ?

noavatar.png
Kalista 2018-09-20

Interesuje mnie skorzystanie z tej diety, tym bardziej ze mięso jem sporadycznie, praktycznie czuje że go nie potrzebuje. Zastanawiam się tylko czy produkty niewykorzystane z pełni do przepisu (1 plaster ananasa, 1/2 cukinii) zostaną wykorzystane na drugi dzień? chciałbym wyrzucać reszty….

noavatar.png
Liberat 2018-09-21

ROUNDUP to nie nawoz. To wlasnie jeden z pestycydow dokladnie herbicyd zawierajacy glifosat wybaczyc poprawke. Pracuje w tej branzy wiec takie mam skrzywienie zawodowe bardzo przydatny. Doceniam i pozdrawiam

noavatar.png
Adelajda 2018-09-21

Kasiu podoba mi się blog 😉 na niego całkiem przypadkiem, a teraz często tu zaglądam, czerpię inspiracje kulinarne i energię 😉Wszystkim, którzy tu zaglądają aby pisać obrażające komentarze/wyrzuty itp. życzę również więcej uśmiechu na twarzy, mniej zgryźliwości a życie będzie dużo fajniejsze….Wszystkiego dobrego 😉

noavatar.png
Nadia 2018-09-21

Super:))) klasyczną wersję, ale jak dla mnie zdecydowanie za dużo mięsa, za którym nie przepadam. Z przyjemnością wypróbuję))))

noavatar.png
Dacjan 2018-09-21

Trzymam kciuki!!!

noavatar.png
Nadia 2018-09-21

niesamowita motywacja i wsparcie ! <3

noavatar.png
tymon 2018-09-21

Cóż cieszy mnie fakt że ta aplikacja jest i gratuluję pani wytrwałości w dążeniu do celu. Podziwiam panią. Tylko że aplikacja ta ma swój jeden potężny minus. Jest ona połączona z aplikacją by i nie ma wersji darmowej- próbnej. Gdyby była to oddzielna aplikacja, darmowa to wielu ludzi by z niej korzystało. Ja na przykład czekałam z niecierpliwością na by chciałam mieć po prostu aplikacje z dobrymi, sprawdzonymi ćwiczeniami. Jeszcze raz gratulacje.

noavatar.png
Iryda 2018-09-21

Uwielbiam twoje kulki mocy, te tez na pewno zrobie dzisiaj z siostra 😉

noavatar.png
tymon 2018-09-21

Proszę trzymać w cieplejszej temperaturze.Pozdrawiam

noavatar.png
Marcelin 2018-09-22

Też bym chciała mieć taki zapał…

noavatar.png
Ludmar 2018-09-22

Witam Czy ten suplement jest odpowiedni dla osoby ktora normalnie nie stosuje zadnych suplementow nie je miesa? biorac ten suplement musi byc jakas specjalna dieta?Pozdrawiam

Zobacz więcej


foto
Pozycjonowanie stron szczecin

foto
With creative trend by simply Puncture

© 2018 Landsberg-gorzow.eu. All rights reserved.